2019-20-as tanév
Saját nevelésünkből, két tanuló az U19 csapatkapitánya Pálinkás Attila és ütőjátékosunk (átló) Iszlai Dávid jutott fel a Testnevelési Egyetem Felnőtt NBII-es csapatába, akik most játszanak az NBI-be kerülésért.
Edzéseink: U17: Hétfő, Kedd, Péntek
U19: Hétfő, Kedd, Péntek
TFSE-UMSZKI U17
Csapattagok | |||
Mireider András | Kovács Bence | Hárai Norbert (csk) | Katona Levente |
Péter László | Bogdán Bence | Ármós Dániel | Györe Botond |
Hiányoznak: | Ladányi Dominik | Siska Csaba |
Csapattagok | |||
Barabás Botond | Kaintz Ádádm | Klemensz Roland | Illés Nikolasz (libero) |
Antal Levente | Iszlai Dávid | Szóbel András (libero) | Fekete Sándor |
Orosz Barnabás | Blaskó Barna | Pálinkás Attila (csk) | Radil Róbert |
Rózsahegyi Gábor |
TFSE NB III.
Pálinkás Attila | Iszlai Dávid |
2016-17-es tanév
A csapat tagjai:
BUDAPESTI DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA EREDMÉNYEK
BHSE PÁLYA 2016.04.26-27.
FIÚ EREDMÉNYEK - VI. KORCSOPORT
LÁNY EREDMÉNYEK - V. KORCSOPORT
A Budapesti Középiskolás Amatőr
Teremlabdarúgó Bajnokság
két korcsoportjában is remekeltek tanulóink
edző: Andorfer János
1. Szent Imre Gimnázium
2. Nikola Tesla Szerb gimnázium
3. UMSZKI
A csapat tagjai: Werner Máté 9.A,Deák Zsolt és Molnár Levente 9.Ckny,
Nagy Viktor 9.Fkny, Vida-Szűcs József 9.F, Faltus Gábor és Kardos Norbert
10.G és Polyák Gergely 11.A
1.Szent Imre Gimn.
2. Veres Pálné Gimn.
3.UMSZKI
A csapat tagjai:Szaniszló Dániel 11.C,Sipos Viktor és Sipos Zsolt
10.F,Polyák Gergely 11.A,Brausz Martin és Kovács Norbert 11.F,Erdei Károly
és Kéri Attila 11.G,Halácsy Gergely 13.D,Petrovics Attila 1/13H.
Gratulálunk! Köszönjük! J
A február 20-án megrendezett Budapesti Középiskolás Amatőr
Teremlabdarúgó Bajnokság V.korcsoport (1999-től született tanulók)
eredménye:
1. Szent Imre Gimnázium
2. Nikola Tesla Szerb gimnázium
3. UMSZKI
A csapat tagjai: Werner Máté 9.A,Deák Zsolt és Molnár Levente 9.Ckny,
Nagy Viktor 9.Fkny, Vida-Szűcs József 9.F, Faltus Gábor és Kardos Norbert
10.G és Polyák Gergely 11.A
edző: Andorfer János
Labdarugó csapatunk az alábbi helyezéseket érte el
-„Pesti Srác” Kupa I. hely
-„Sportparty” III. hely / két csapattal /
-„Coca-Cola” Kupa
téli forduló csoport II. hely
tavaszi forduló csoport II. hely
összesített II. hely
-BLSZ U 17 footsal torna I. hely
- Floorball csapatunk az országos diákolimpián országos elődöntőig jutott.
- a Budapesti Diáksport Szövetség téli teremtornáján
VI. korcsoport II. hely
V. korcsoport I. hely
-„Qualitas Kupa” V. hely
A Budapesti diákolimpián kézilabda csapatunk a III. helyen végzett.
Atlétikásaink az alábbi eredményeket érték el
- Diákolimpia budapesti döntő
Molnár Attila 12.C 400 m II. hely
Molnár Attila 200 m II. hely
Molnár Attila 110 m gátfutás III. hely
Mészáros Márk 9.D távolugrás V. hely
Mészáros Márk 200 m V. hely
- Diákolimpia országos döntő
Molnár Attila 400 m III. hely
Molnár Attila 400 m gátfutás I. hely
52,81 mp új diákolimpiai csúcs!
Mészáros Márk 200 m 32. hely
Atlétika /Diákolimpia budapesti döntő/:
felkészítő: Szenczi László
Molnár Attila 10.C:
110 m gát- I. hely
400 m- I. hely
200 m- III. hely
mindhárom számban továbbjutott az országos döntőbe
Szakálos ádám 12.E:
távolugrás -IV. hely
Kézilabda:
felkészítő: Bischofné P. Éva
Budapesti Középiskolás Bajnokság IX. helyezés
Szily Kupa - III. hely
Antoni Balázs 13.C
Árok Roland 10.B
Baczur Bence 11.A
Czverkon László 13.F
Grosz László 13.D
Papp János 12.E
Papp Tibor 12.D
Pesa Dávid 2/14.B
Rózsa Benedek 11.B
Smahulya Bence 11.E
Szabó Ákos 12.A
Szabó Szilárd 10.C
Szőcs István 2/14.F
Labdarúgás:
felkészítő: Andorfer János
Szily Kupa I. hely
Gelei Vince 10.E
Gombos Dániel 11.F
Katona Marlon 2/14.B
Kovács Tibor 1/13.A
Milaj Elis 13.D
Nguyen Hai 12.C
Pifku Roland 9.F
Pócsi András 2/14.G
Sörös Csaba 12.C
Újpesti Diáknapok I.hely
Gelei Vince 10.E
Katona Marlon 2/14.B
Kovács Tibor 1/13.A
Pifku Roland 9.F
Pócsi András 2/14.G
Sörös Csaba 12.C
/Füzesi Máté 11.C/
/Nguyen Hai 12.C/
Tavasz Sportparty III. hely
Gágó Tamás 2/14.C /CAD/
Milaj Elis 13.D
Pócsi András 2/14.G
Sörös Csaba 12.C
Őszi Sportparty I.hely
Csipkereki Roland 10.D
Pintér Attila 12.E
Spacsek Attila 12.E
Pesti Srác Kupa /Budapesti Diáksport Szövetség/ I.hely
Füzesi Máté 11.C
Henez Ádám 12.F
Mihályfi Béla 12.D
Milaj Elis 13.D
Nguyen Hai 12.C
Pócsi András 2/14.G
Sörös Csaba 12.C
Szabó Szilárd 10.C
teremfoci /Diákolimpia/:
V. korcsoport - I. hely
Bódi Ferenc 10.F
Fézler Milán 10.F
Kelemen Dávid 9.F
Molitorisz Gergely 9.F
Németh Norbert 9.G
Szabó Szilárd 10.C
Tímár Bence 9.F
VI. korcsoport - I. hely
Bognár Ferenc 12.A
Heczel Zsolt 10.B
Kovács Tibor 1/13.A
Milaj Elis 13.D
Nguyen Hai 12.C
Sörös Csaba 12.C
Szabó Szilárd 10.C
Zák Gábor 11.D
Floorball /felkészítő: Andorfer János/:
Önkormányzati Sport- és Egészségnap III. hely
Szily Kupa I.hely
Pintér Attila 12.E
Spacsek Attila 12.E
Kosárlabda /felkészítő: Horváth Balázs/:
Szily Kupa II.hely
Bencsik László 12.A
Berente Dániel 11.F
Czeba Péter 11.D
Fülöp Gergő 10.C
Kerekes Gergő 11.D
Kóbor Levente 10.E
Kump Gergő 11.F
Reményi Richárd 10.E
Szilvási Attila 11.F
Takács Zoltán 11.C
Sportlövészet:
Budapesti Diákolimpia II.hely
Juhász Gábor 2/14.E